İçerde neler oluyor?

1 | 35

İlk bölümde hepimiz Sarp'ın Yusuf Müdür tarafından kovulmasından sonra nasıl olur da Celal'in adamı olur derken son sahnede aslında Yusuf Müdür'e çalıştığını ve artık 'içerde' olduğunu öğrendik ve bir şoku da Mert'in 'içerde' olduğunu aslında Kebapçı Celal'in adamı olduğunu gördük ve iki kardeş birbirlerinden habersiz büyük bir oyunun içine düşmüş oldular.

2 | 35

Başlayan bu kovalama içerisinde Sarp, kendine silah sıkıp Mert'in hayatını kurtararak hepimizi ekran başına kilitledi.

3 | 35

Sarp, Mert'in yaşaması için kendini vurduğunda Davut onu ormanda ölüme terk etti. Ve Mert geri dönerek Sarp'ı kurtardı.

Sarp, Celal'in yanına girerek hem onu yakalatmak hem de geçmişin hesabını sormak istiyordu. Ancak babasından kalan eşyalarda kardeşi Umut'un fotoğrafı arkasındaki yazı Umut'un yaşıyor olma ihtimalini doğurdu.

4 | 35

Sarp'ın Umut'u aramaya başlaması ile Kebapçı Celal için kurulan tuzak sona ermesin diye Yusuf Müdür, Sarp'a oyun oynadı. 

5 | 35

Melek, Sarp'ın içeriye sızdığından şüphelenmekteydi. Bunun için Sarp'ı test etmek için hamlede bulundu. Ancak Sarp testi başarılı bir şekilde geçti. Ve Melek'le Sarp arasındaki çekim kuvvetine yenik düştü. Aşk onları buldu.

6 | 35

Celal'in hep bir adım Yusuf Müdür ve Sarp'tan önde olması sonucu İçerde, köstebek mi var sorusunu sordurdu. Ve Mert açığa çıkmak üzereyken suçlamayı Aslan'ın üzerine yıktılar. Celal, Aslan'ı öldürdü.

7 | 35

Mert'in Celal tarafından kaçırılması açığa çıkacakken, Kebapçı Celal, kaçırılma olayını ortaya çıkaracak adamı, ailesiyle tehdit ederek ortadan kaldırmış oldu. Ama yıllar önce Mert'i kaçırttığı Coşkun'un (tak tak taka tak) henüz hayatta olduğundan haberi yoktu.

8 | 35

Kebapçı Celal'in sağ kolu Mestan, Sarp'ın Yusuf Müdür'ün adamı olduğunu öğrendi. Ancak ikisi yüzleşmek için karşılaştığında Köstenceli'nin oyununa geldiler. Ve Mestan, Alyanak tarafından öldürüldü. Sarp'ın köstebek ve katil olduğunu düşünen Celal'le Sarp karşı karşıya kaldılar!

9 | 35

Sarp'ın kendini temize çıkartmak için tek şansı vardı o da intikam almak istediği Celal'in hayatını kurtarmak. Köstenceli'nin oyununu bozarak Celal'i kurtaran Sarp, bu sırada Melek'ten yardım almış oldu. Melek, Sarp için Kebapçı Celal'e yalan söyledi.

10 | 35

Ve Kebapçı Celal kendisini öldürmek isteyen Köstenceli'den öyle bir intikam aldı ki izleyen herkesin nefesi kesildi.

11 | 35

Sonunda Mert, çocukluğunu, ailesini, ismini, her şeyini ondan alan Coşkun'u gördü! Artık Mert için intikam çanları çalıyordu! Ailesini bulmak için her şeyi yapmaya hazırdı.

12 | 35

Mert, geçmişini öğrenmek ailesini bulmak için yolun sonuna geldiğini düşünüyordu Coşkun'un ensesindeydi artık. Ancak Coşkun ona ailesini söyleyeceğini söyleyerek kandırdı ve Mert yıkıldı.

13 | 35

Köstenceli'nin eşi Kebapçı Celal'den Köstenceli'nin intikamını almak için geldi. Ve bu oyuna Sarp, 'Umut' ismini verdiği patron olarak dahil oldu. Celal'i bitirmek için daha fazla beklemek istemiyordu.

14 | 35

Kendisini Umut'u bulmaya çalışırken arayan ismin Yusuf Müdür olduğunu öğrenen Sarp artık bu yolda yalnız olduğunu söyledi. Köstenceli'nin eşiyle girdiği oyunda az kalsın ölüyordu. Onu kurtaran isim Yusuf Müdür oldu. Yusuf Müdür, Sarp'ı kurtarmaya çalışırken neredeyse ölüyordu.

15 | 35

Celal, Melek’in Füsun’la görüştüğünü öğrendi ve çıldırdı. Pişman olacağı bir hamle yaparak Melek'e tokat attı. Ve Melek evi terk etti. Davut onu geri götürmek için gittiğinde ise Sarp, Melek'i bırakmadı. Ve Davut'la kavgaya tutuştular. 

16 | 35

Köstenceli'nin eşinin evindeki görüntülerin Mert'te olduğundan şüphelenen Sarp, Mert'in evine görüntüleri almak için girer ve Mert'le Sarp karşı karşıya gelir. Bu sırada Melek'in evi terk etmesine çok üzülenen Celal'in halini gören Yeşim, Melek'in Kebapçı'nın öz kızı olmasından şüphelenir.

17 | 35

Yeşim, Melek'le Celal'in arasını bozmak için Sarp'la Melek'in bir ilişkisi olduğunu söyler. Ve Celal, Sarp'ı neredeyse öldürmek üzereyken Melek'in kaçırıldığı haberi gelir. Bu kaçırılma olayının ardında Coşkun vardır.

18 | 35

Melek kendisinin Celal'in kızı olduğunu öğrendi. Ve inandığı tüm Dünyası yıkılmış oldu. Ve neredeyse kendini vuruyordu...

19 | 35

Melek, artık Celal’i hayatında istemiyor. Sarp ise bu sırada Yusuf Müdür'ün oğlunu kurtarmak için Yaşar'ın peşine düştü. Ancak Yaşar, Yusuf Müdür'ün oğlu Gökhan'ı vurdu. O sırada olay yerine gelen Mert, vuran kişinin Sarp olduğunu söyledi. Ve onu tutukladı.

20 | 35

Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da öfkesinden gözü dönen Mert, Sarp’ı bir türlü dinlemedi. Sarp'ın da kaçmaktan başka çaresi kalmadı ve Mert’in elinden kaçtı. Suçsuz olduğunu ispatlayamazsa hapse girmek zorunda kalacaktı. Yaşar'ın peşine düşerek olayı açığa çıkaran Sarp'ı Yusuf Müdür'le görüştüğünü Mert yakaladı.

21 | 35

Mert'e ailesine ulaşmak istiyorsa Celal'i öldürmesi gerektiği yazılı bir zarf geldi. Coşkun’un öldüğünü düşünen Mert bu sırrı başkasının bildiğinden şüphelendi ve bu ismin peşine düştü. Zarfı gönderen isim aslında Celal'di sadece Mert'i test etmek istemişti. Eğer testi geçemezse Mert'i öldürecekti. ancak Mert testi geçti...

22 | 35

Sarp’ın Tahsin olayında aklanması Celal’in kafasında bazı şüpheler oluşturdu. Polise kendisini satıp satmadığından emin olmak istemektedir. Sarp’ı çok tehlikeli bir sınav bekliyordur. Celal, Mert’e gelecekle ilgili büyük planlarından bahseder. Mert’in bilmediği ise Celal'in hedefine ulaştığında ailesini ve gerekirse kendisini gözden çıkartacağıdır.

23 | 35

Sarp, Celal'in kumarhane işine Handan'la yapması için Tahsin'i öldürmesi gerekmekteydi. Ve Tahsin'i öldürmüş gibi gösterdi. Hadan'ın ne iş çevirdiği bilmiyorlardı. Ta ki Hadan elimde görüntüleriniz var diyerek Sarp'la Celal'i tehdit edene kadar. 

24 | 35

Handan arkasındaki ismin kim olduğu merak konusuydu ve sonunda Celal'in en büyük düşmanı Kudret ortaya çıktı! Kudret Sönmez Tek ile Kebapçı Celal'in savaşı şimdi başladı!

25 | 35

Kudret, Tahsin'i öldürerek görüntüleri polise servis etmekle Celal'i köşeye sıkıştırdı. Bu sırada Sarp ve Mert, Tahsin'i öldüren kişilerin gerçek görüntülerine ulaşmak için zamanla yarışa girdiler. Sarp görüntülere ulaştı ancak bunu vermeden önce hapse girip Celal'den Umut'un yerini öğrenmek istiyordu. Ancak Mert'in de son anda görüntülere ulaşınca bu ihtimal gerçekleşmedi. 

26 | 35

Kebapçı Celal, Kudret'ten intikamını onu diri diri gömerek aldı.

27 | 35

Ancak Alyanak, Kudret'i kurtardı. Ve Kudret'in adamları Celal'in oğlunu Mustafa'yı kaçırdı. Ve Kudret, Celal'i bir kez daha köşeye sıkıştırdı. Kebapçı'nın yıllar önce Sarp ve Umut için yaptığını bilmeden Kudret Celal'e yapmış oldu. Ve Melek'i de kaçırarak. Ona Melek mi? Yoksa Mustafa mı? diye sordu. Celal, Kudret'in ona oyun oynadığını düşünerek Melek dedi ancak Kudret Melek'i bırakarak Mustafa'yı öldüreceğini söyledi. 

28 | 35

Kudret'in esas planı Mustafa'yı öldürmek değil Celal'in bu zamana kadar yaptığı ne varsa hepsini Yusuf Müdüre itiraf etmesiydi. Bu sırada Sarp ve Mert birbirinden habersiz iki kardeş Mustafa'yı kurtarmak için zamanla amansız bir mücadeleye girdiler. Birbirlerini sevmediklerini düşünsekte çok iyi anlaşmaları gözden kaçmadı. Celal oğlu Mustafa kurtulsun diye Yusuf Müdür'ün karşısına gittiğinde Sarp ve Mert, Mustafa'yı kurtarmıştı. Ama Celal'in Kudret'e son oyunu Handan'ı öldürmek oldu. Peki canı yanan Kudret'tin intikamı ne olacak?

29 | 35

Kudret, Mert'in Celal'in adamı olduğunu bildiği için Celal'e ölüm tuzağını kurdu! Kudret'i öldürdüğünü düşünen Celal, buluşma noktasına gittiğinde onu bekleyen kötü sürprizle karşı karşıya kaldı. Kudret ve adamları tarafından kurşunlandı.

Yoğun bakıma kaldırılan Celal'in başında beklerken Sarp'a gelen telefon her şeyi değiştirdi. Coşkun yeniden ortaya çıkmıştı. Sarp'a, Celal'i öldürmesi karşılığında Umut'u vereceğini söyledi. Ancak bu konuşmaya bir kişi daha dahildi o da uzaktan dinleyen; Melek!

Coşkun'un yerini öğrenen Sarp onunla buluşmaya giderken Coşkun'u kaybetti. Ancak Melek, Coşkun'un karşısına çıktı.

Ve Coşkun'dan Umut'un aslında Mert olduğu gerçeğini öğrendi. Peki içerde şimdi neler olacak?

30 | 35

Coşkun'dan aslında Mert diye bildiği arkadaşının Umut olduğunu öğrenen Melek yıkılmıştı. Önce giderek Kebapçı Celal'den hesap sordu. Öğrendiği gerçekleri bir an önce Füsun ve Sarp'a anlatmak istiyordu. Ancak Kebapçı Celal buna engel olmak için elinden geleni yapmaya hazırdı. Ve Melek'i Davut'a kaçırttı. Sarp ve Füsun artık Umut'un hayatta olduğunu biliyordu. Sarp Melek'e ve kardeşine ulaşmak için Yusuf Müdürden de yardım alarak aramaya başladı. Ancak bir türlü Melek'e ulaşamıyordu. Melek Fulya'yı atlatarak Sarp ve Mert'i aradı onları sonunda buluşturacaktı. Ancak Kudret'in Sarp ve Mert'in ölüm fermanını verdiğinden kimsenin haberi yoktu. Ve Kebapçı Celal'de Davut'u kiminle konuşursa öldür diyerek emri vermişti. Melek gerçekleri söyleyecekken silahı gördü ve Sarp'ın hayatını kurtmarmak için kendi hayatını tehlikeye attı. 

31 | 35

Sarp'ı kurtarmak için kendini kurşunların önüne atan Melek'i yaşatmak için hastanaye yetiştirmeye çalışan Sarp ve Mert ne yazık ki başarılı olamadı. Ve Melek öldü. Melek'in ölümü herkesi göz yaşlarına boğdu. Kebapçı Celal, günahımın bedeli bu muydu? dedi ancak gerçekleri açıklamak yerine bu sırrı saklamayı tercih etti. Mert, Melek'in ölümü ile yıkıldı. Ve gizli görevini umursamayarak hareket etti. Sarp, Mert'in içerdeki köstebek olduğunu Yusuf Müdür'e söyledi. Yusuf Müdür, Mert'i herkesin içinde rezil ederek açığa çıkarttı. Mert ne yapacağını bilemez halde kendini Füsun Teyzesinin ve Eylem'in yanına attı. Açıklama yapmaya çalışsa da tüm kapılar yüzüne kapandı. Artık Mert tek başına ve yapayalnızdı. Bu hayatta değer verdiği hiçbir şey kalmamıştı sade Celal Babası vardı. Kebapçı Celal, Sarp ve Mert'i intikam bürümüştü. Hem Kudret'i hem de Kudret'in adamından Melek'in intikamı alınacaktı. Sarp ve Mert birlikte hareket ederek Kudret'in adamı Serkan'ı buldular ve intikamlarını aldılar. Ondan Kudret'in yerini öğrendiklerinde ise Kudret karşısında Kebapçı Celal'i buldu. Bu sefer Kudret, Kebapçı Celal'in elinden kurtulabilecek mi?

32 | 35

Kudret, Sarp'ın Yusuf Müdür'e haber vermesi ile Celal'in elinden kurtulmuş oldu. Ancak Yusuf Müdür'e uçan haber Mert'i şüphelendirdi. Melek, Sarp'a ulaşamam ihtimaline karşılık bir kaset bırakmıştır. Sarp'la Mert'in kardeş olduğunu söylediği bu kasete Sarp ulaşmaya çalışıyordur. Kebapçı Celal, Sarp'tan önce kasete ulaşınca Sarp ne yapacağını bilemedi. Fevri harekette bulunmamak için çabalayan Sarp, Kebapçı Celal gözlerinin önünde kaseti yakınca Sarp en zor sınavını vermiş oldu. Kardeşine ulaşmak için var olan son umudu da gözlerinin önünde yandı. Bu sırada Mert, Alyanak'ın yanına giderek Sarp'ı soruşturmaya başladıç Celal'in yanına nasıl girdiği hikayesini dinleyen Mert, artık Sarpp'ın içerde olduğundan şüpheleniyordu. En son buluşma yerini değiştirerek Sarp'tan gizli Yusuf Müdür'ü dumura uğratarak şüphelerini netleştirdi. Ve Yusuf Müdür'le Sarp buluştuğunda bu buluşmayı izleyen bir kişi daha vardı o da Mert! Mert şimdi Sarp'ın içerdeki köstebek olduğunu Celal Baba'ya söylediğinde neler olacak?

33 | 35

Mert, Sarp'ın içerde olduğunu anlamıştı ancak Füsun ile Eylem'in zarar görmesinden korktuğu için bu sırrı Celal Baba'ya söyleyemedi. Sarp'la Yusuf Müdür'ün konuşmasını dinlediği sırada; Kudret'in elinde kendilerinin görüntüleri olduğunu ve Celal Baba ile yakayı ele vermelerinin an meselesi olduğunu duydu. Ve görüntüleri ele geçirmek için harekete geçti. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardı o da Sarp'ın Mert'in kendisini çözdüğünün farkında olmasıydı. Sarp son ve büyük oyununu oynayarak Mert'le Kebapçı Celal'i yakalatmaktı! Bu planda ona yardım eden isim ise herkesi şaşırtarak Alyanak oldu. Tuzak kurulmuştu her şey yolunda gidiyordu ancak Mert, tuzağa çekildiklerini fark etti. Ve Celal'e Sarp'ın Yusuf'un adamı olduğunu söyledi. Artık Sarp açığa çıkmıştı. Tuzak bozulmuştu. Celal, Sarp'ı aradığında tüm kartlar açıldı. Sarp annesinin ve Eylem'in güvenli bir yere alınmasını istedi. Çünkü Kebapçı Celal'in intkamı büyük olacaktı. İlk olarak Umut Evi'ni taşlatan Celal daha sonrasında ateşe verdi. Ve Füsün'u ele geçirmesi için Davut'u görevlendirdi. Sarp ve Mert birbirlerinden habersiz iki kardeş durmuş yanan Umut Evi'ne bakıyor ve çaresizlikten ne yapacaklarını bilmiyorlardı. Alevlerin arasından bir anda Mert'i fark eden Sarp peşinden gitti ve muhteşem düello başladı! 

34 | 35

Mert düştükleri yerden birkaç sıyrıkla kurtulmuştur. Ancak Sarp'ın durumu daha kötüdür. Onu hemen hastaneye kaldırırlar. Davut, Füsun'u yakalamak için evde yangın başlatır. Yangın sırasında Füsun'u kaçırır. Eylem olayı anlatmak için Sarp'ı arar ancak telefona Mert yanıt verir. Mert Füsun'un kaçırıldığını öğrenmiştir. Gözlerini hastanede açan Sarp, karşında Şevko'yu bulur. Celal, Sarp'ın ölüm emrini vermiş bütün adamlarını bu işe görevlendirmiştir. Hastaneden kaçan Sarp annesinin kaçırıldığını öğrenir. Ne yapacağını bilemediği sırada Mert ona yardım teklifinde bulunur. Sarp ne kadar Mert'e güvenmese de başka şansı yoktur. Füsun'un tutulduğu yere gelen ikili beraber onu kurtarmışlardır. Füsun kurtulmuştur ancak bilmedikleri bir şey vardır. Mert, Celal'le anlaşmıştır. Sarp'ı yakalamak için kurulmuş bir tuzaktır. Sarp ve Celal sonunda beklenen yüzleşmeyi gerçekleştirirler. Sarp, Celal'e ailesine, kardeşine yaptıklarını bir bir anlatır. Celal, Mert'e Sarp'ı öldürme emri verir. İki kardeşten birinin eli tetikte diğeri de namlunun ucundadır. Tam o sırada Yusuf Müdür, Sarp'ı kurtarmak için gelir. Davut'la girdiği çatışma sırasında Celal arkasında belirip Yusuf Müdür'ü vurur. Daha Kebapçı'nın işi bitmemiştir. Yusuf Müdür'ü vuranı Sarp gibi gösterir. Sarp ise baygın bir şekilde olaylardan habersizdir. Uyandığında gördüğü manzara şok edicidir. Babası gibi sevdiği Yusuf Müdür ölmüştür. Sarp ne olduğunu anlamadan olay yerine polisler gelir ve herkes Sarp'ı Yusuf Müdür'ün katili olarak görür.  

35 | 35

Önce Melek'i ardından da babası gibi gördüğü Yusuf Müdür'ünü kaybeden Sarp acı içindedir. Ve Yusuf Müdür'ün katili olarak görülmektedir. Tek inandığı kişi Yusuf Müdür'ün oğlu Gökhan ise Kebapçı Celal tarafından kandırılmış Sarp'ın temize çıkmasını sağlayacak tüm delilleri yok etmiştir. Sarp hapishaneye götürülürken Kudret ve Alyanak tarafından kaçırılır. Ve Celal'in üstüne salarlar. Ecel geliyordur! İçerde artık intikam vaktidir! Ama intikamı almadan önce Sarp'ın tek isteği kardeşi Umut'a kavuşmaktı. Sarp, Coşkun'a ulaşmaya çalışırken Coşkun'da Mert'e ulaşmış, ve ona ailesinin kim olduğunu açıklayacağını söyledi. Ancak Coşkun'la Mert'in buluşacağı sırada orada bir kişi daha vardı; o da Kebapçı Celal'den başkası değildi! Coşkun'un Kebapçı Celal'i vuracağını anlayan Mert ailesine ulaşmak konusunda tek şansı olan Coşkun'u Celal Babasını kurtarmak için vurdu. Tam her şey bitti sanarken Sarp ve Mert'in buluşması ise izleyen herkesin yüreğini dağladı. Çünkü beklenen an gelmişti! Acı dolu yıllar sonunda iki kardeş birbirlerine sarılmıştı! Ve artık Mert içerdeydi! 

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?